راه اندازی آشپزخانه هیئت

در راه اندازی آشپزخانه هیئت باید از تجهیزات و متخصصان ماهری استفاده شود. شرکت ما راه اندازی آشپزخانه هیئت را با بهترین تجهیزات و متخصصان بر عهده می گیرد.

کشور ما با آغاز ایام عزاداری و در بعضی از مناسبت ها با برپایی مراسم های مذهبی به افرادی که در آن هیئت شرکت می کنند، شام و یا نهار می دهند. بسیاری از این هیئت ها دارای آشپزخانه مجزا می باشند و یا با راه اندازی آشپزخانه هیئت سعی دارند، تا بهترین غذاها را به عزاداران و افرادی که در آن هیئت شرکت می کنند بدهند. برای راه اندازی آشپزخانه هیئت که به صورت مکانیزه می باشد، باید از افراد خبره در این امر استفاده کرد. کیچن سنتر سال هاست که در زمینه راه اندازی آشپزخانه های هیئت فعالیت می نمایند. لذا در ادامه خدماتی که توسط شرکت ما ارائه می شود را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

راه اندازی آشپزخانه هیئت

برای راه اندازی آشپزخانه هیئت توجه به یک سری از نکات الزامی است. به طور مثال وسعت هیئت و تعداد افرادی که سالانه در آن شرکت می کنند، می تواند در طراحی آشپزخانه تاثیر گذار باشد. گفتنی است شرکت ما توانایی این را دارد که هرگونه آَشپزخانه هیئتی را با هر سطح از امکانات که مد نظر کارفرما باشد تجهیز کند. برای راه اندازی آشپزخانه هیئت دستگاه ها و لوازم خاصی مورد استفاده می باشد. شرکت ما تمامی این تجهیزات و دستگاه ها را به مشتری ارائه می دهد. برای راه اندازی آشپزخانه یک هیئت یک سری از مراحل توسط شرکت ما رعایت می شوند، که این مراحل را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مراحل راه اندازی آشپزخانه هیئت

کیچن سنتر برای راه اندازی آشپزخانه یک هیئت مراحل مختلفی را انجام می دهد. اولین مرحله برای راه اندازی آشپزخانه هیئت مشخص کردن انواع غذاها و همچنین وعده های غذایی که قرار است، در آن طبخ شود می باشد. سپس با مشخص شدن منوی غذایی، ابعاد آشپزخانه و امکاناتی که برای پخت غذاها لازم است تامین می شود. گفتنی است متخصصان کیچن سنتر بعد از نصب امکانات در فضای آشپزخانه هیئت، شیوه کار با این وسایل را به افرادی که در آن محیط کار می کنند نشان می دهند.

هزینه راه اندازی آشپزخانه هیئت توسط کییچن سنتر

کیچن سنتر یکی از معتبرترین شرکت ها در راستای تجهیز و راه اندازی آشپزخانه های بزرگ می باشد. هزینه های راه اندازی آشپزخانه یک هیئت با توجه به وسعت آشپزخانه، نوع وسایل و تجهیزاتی که در آن مورد استفاده می باشد، متفاوت است. بسیاری از افراد می خواهند آشپزخانه هیئت خود را با کمترین هزینه تجهیز و راه اندازی نمایند. شرکت ما از لحاظ هزینه ای نسبت به سایر شرکت های تجهیز آشپزخانه مناسب تر می باشد. این هزینه کم در مقایسه با تجهیزات و خدماتی که شرکت ما به شما ارائه می دهد قابل قیاس نمی باشد و به همین دلیل است که بسیاری برای راه اندازی کردن آشپزخانه هیئت خود به ما مراجعه می نمایند.

نکات پایانی

چنانچه به دنبال راه اندازی آشپزخانه برای هیئت خود می باشید، کار خود را به ما بسپارید. کیچن سنتر با داشتن متخصص ترین افراد در زمینه راه اندازی آشپرخانه های بزرگ و صنعتی بسیار موفق عمل کرده و سند آن سایر خدماتی است، که ما در قبل ارائه نموده ایم. در پایان باید گفت هزینه هایی که کار فرما برای این کار در نظر گرفته است در کیفیت تجهیزات و وسایل آشپزخانه تاثیر گذار می باشد.

کیچن سنتر کیفیت آشپزخانه هیئت شما را تضمین خواهد کرد. از اینکه تا پایان ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره کارشناس فروش 09190308305 یا 88548918-021 دفتر مرکزی فروش حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره 09123066216 مدیریت در تماس باشید.7 دیدگاه برای “راه اندازی آشپزخانه هیئت“

 1. رسول خسروي گفت:

  مطالبتون بسيار عالي و كاربردي هست،

  [پاسخ]

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  هزینه راه اندازی آشپزخانه هیئت چقدر است

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ شهریور ۹ام, ۱۳۹۷ ۷:۱۷ ب.ظ:

  با کارشناس فروش تماس بگیرید

  [پاسخ]

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  هیئت ما هزار نفر هستیم چقد باید هزینه کنیم برای راه اندازی آشپزخانه

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۷ ۴:۵۳ ب.ظ:

  برای اطلاع از هزینه دقیق با کارشناس تماس بگیرید

  [پاسخ]

 4. بزرگی گفت:

  با سلام بنده مسول یک هیت هستم و قصد بزرگتر کردن محل آشپزخانه هیت رو دارم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.هیت سید الشهدا -بزرگی هستم

  [پاسخ]

  پشتیبانی سایت پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۷ ۳:۵۵ ب.ظ:

  با شماره های داخل سایت تماس بگیرید

  [پاسخ]

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.