راه اندازی آشپزخانه مساجد

راه اندازی آشپزخانه مساجد دارای هزینه زیادی می باشد. در راه اندازی آشپزخانه مساجد می توانید تجهیزات را با تخفیف های خوبی خریداری کنید.

راه اندازی آشپزخانه مساجد یکی از مهم ترین پروژه هایی است که برای بازسازی و استفاده بهتر از مساجد می توان انجام داد. شما می توانید تمام تجهیزات لازم را از کیچن سنتر خریداری کنید و روی خدمات پس از فروش آن ها نیز حساب کنید.

آشپزخانه مساجد

آشپزخانه مساجد یکی از مکان ها در مساجد می باشد که در آن به پخت و پز و تهیه چای و غذا می پردازند. در مساجد قدیمی نیز می توانید شاهد وجود آشپزخانه باشید که برخی از این آشپزخانه ها در دل مسجد و برخی دیگر نیز در بیرون از مسجد قرار می گرفته و دارای اجاقی برای پخت و پز  بوده است. امروزه در اکثر مسجدها آشپزخانه های با کمترین امکانات واقع شده است که آشپزی در آن کاری بسیار دشوار می باشد. به همین دلیل است که گروهی اقدام به راه اندازی آشپزخانه مساجد کرده اند تا در مساجد  قدیمی که وسایل و تجهیزات کاملی وجود ندارد، شروع به راه اندازی آشپزخانه مساجد می کنند. آشپزخانه به قدری که در منزل و خانه از اهمیت بسزایی برخوردار است در مساجد نیز اهمیت زیادی دارد. در مسجدهای امروزه اکثر آشپزخانه ها در طراحی و معماری های قدیمی خود باقی مانده اند که با راه اندازی آشپزخانه مساجد می توان آن ها را مرمت و بازسازی کرده و بهترین آشپزخانه ها را در مساجد تأسیس کرد.

راه اندازی آشپزخانه مساجد

راه اندازی آشپزخانه مساجد یکی از کارهای مفیدی است که می توان برای یک مسجد و عموم افراد کرد. زیرا پخت و پز و چای درست کردن برای صدها نفری که در مسجد حاضر هستند، کاری بسیار مشکل است که با راه اندازی آشپزخانه مساجد می توان تا حدامکان این کار را ساده کرد. با راه اندازی آشپزخانه مساجد می توانید به راحتی از آشپزخانه مسجد برای پذیرایی استفاده کنید. امروزه سعی بر آن است که تمام امکانات مورد نیاز و ضروری در مساجد فراهم شود تا مردم وقتی عزادار هستند، دیگر نگران موارد فرعی نباشند. بنابراین راه اندازی آشپزخانه مساجد از پروژه های بسیار ضروری می باشد. شما با راه اندازی آشپزخانه مساجد با همکاری شرکت ما می توانید از خدمات بعد از فروش ما بهره مند شوید. در صورت وجود هر گونه سوال نیز می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. شرکت ما کارشناسان خود را برای بررسی شرایط و امکانات اولیه ی موجود شما برای راه اندازی آشپزخانه در مساجدتان ارسال می کند، تا بهترین خدمات را به شما عرضه کنند.

وسایل مورد نیاز آشپزخانه مساجد

وسایل مورد نیاز آشپزخانه مساجد عبارتند از تعدادی اجاق های بزرگ و کوچک و انواع قابلمه ها و کتری ها است و هم چنین باید به تعداد ظرفیت مسجد و گاهی بیشتر از آن دارای ظروف باشد که این ظروف باید قاشق و چنگال به تعداد کافی نیز داشته باشد. هم چنین باید یخچال های بزرگی در مساجد وجود داشته باشد. تعدادی کپسول گاز برای مواقعی که گاز در دسترسی نیست و انواع مختلفی از دیس ها و ظرف ها ی مورد استفاده نیز باید حتماً در آشپزخانه های مساجد مهیا باشد. حتی علاوه بر این وسایل برخی وسایل یک بار مصرف مانند سفره و لیوان یکبار مصرف نیز باید در آشپزخانه وجود داشته باشد.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

در پروژه راه اندازی آشپزخانه مساجد نیاز به یک سری تجهیزات می باشد که شما می توانید این تجهیزات را از کیچن سنتر خریداری کنید که هر کدام از این تجهیزات گارانتی دارند. هم چنین دارای خدمات پس از فروش نیز هستند تا بتوان در صورت نیاز تجهیزات خراب شده را تعمیر کرد. شما می توانید با قیمت مناسب تری نیز  این تجهیزات را از کیچن سنتر خریداری کنید و تخفیف های بسیار خوبی دریافت کنید.

خدمات پس از فروش قطعات آشپزخانه مساجد

خدمات پس از فروش قطعات آشپزخانه مساجد بعد از راه اندازی آشپزخانه مساجد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از آنجایی که هزینه زیادی جهت راه اندازی آشپزخانه مساجد خرج می شود، بنابراین کیچن سنتر بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهد تا هم بتوانید به برند و ارزش محصول خود اضافه کنید و هم بتوانید کمکی در پروژه راه اندازی آشپزخانه مساجد داشته باشید. خدمات پس از فروش در کسب رضایت مشتری سهم زیادی دارد. بنابراین کیچن سنتر روی این موضوع تمرکز زیادی داشته است. هزینه راه اندازی آشپزخانه صنعتی مسجد تقریباً زیاد می باشد.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره کارشناس فروش 09190308305 یا 88548918-021 دفتر مرکزی فروش حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره 09123066216 مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.